Časté dotazy

Ano. Dle nařízení vlády je nutné:

– Uvnitř v chatě nosit respirátor nebo nanoroušku.
– Před vstupem nám ukázat:
   – max. 72 hodin starým antigenním testem
   – max. týden starý PCR testem
   – nebo potvrzení o platném očkování (minimálně 14 dní po druhé dávce)
– Dodržovat dvoumetrové rozestupy.

 

Ne. Úniková chata, podobně jako většina podobných her, je určena pro dospělé. Šifry nejsou vhodné pro děti. Ty mohou asistovat při řešení, ale dle našich zkušeností samy hru nedokončí.

Úniková hra je koncept, v němž účastníci plní úkoly a řeší hádanky. Tyto hádanky jsou většinou formou textových, početních, grafických šifer a dalších netradičních úkolů. Po vyřešení dílčích hádanek se hráči posouvají do dalších místností, až vyřeší celou hru. Úniková místnost, neboli exit game či escape room má často poutavý příběh a atmosféru. Plní jej většinou 2-4 hráči a doba hry je nejčastěji mezi 60 – 75 minutami. Naše úniková hra nabízí větší prostory, proto pojme až 6 hráčů. Zároveň díky realizaci vevnitř i venku je i delší – trvá 100 minut.

V případě nepřízně počasí si vezměte vhodnou obuv a bundu. Hra se odehrává z části venku. Nic jiného nepotřebujete.

Úniková chata je větší, než obvyklá místnost a hádanky jsou koncipovány tak, aby mohlo více lidí současně hrát paralelně. Optimální počet je tak 4 osoby. Rozmezí je 2-6.

Nejbližší obec je Kovářová, Ujčov. Přesnou adresu obdržíte po rezervaci do e-mailu.

Nyní hra stojí 1.490 Korun. V nejbližší době neplánujeme cenu měnit.

Ne. Celou dobu hry budete mít kdykoliv možnost jít ven na čistý vzduch. Nikam vás nezamčeme. Stejně tak je v chatě dostatek světla a tam kde ne, jsou k dispozici baterky. Do tajných zákoutí a místností chaty nemusíte nikdy lézt, pouze v nich vždy něco najít.