Co vás čeká

1.199 Kč

100 minut

2 – 6 osob

5/5
"Pár únikovek jsem už zažila, ale mít k dispozici celý dům je nesrovnatelně víc boží. Hra měla příjemné tempo a při řešení jsme si připadali jako na dovolené. Díky skvělé lokaci jsme si hru spojili s příjemnou procházkou s krásnými výhledy na hrad."
Katka P.
Katka P.
koordinátor vzdělávacích aktivit

Popis

V této únikové hře očekávejte pátrání v tajných zákoutích po předmětech a řešení různých typů úkolů. To vše s cílem otevřít postupně všechny místnosti v chatě a vyřešit záhadu. Pro vyřešení některých úkolů bude nutné pátrat i v okolí chaty. Hádanky a šifry neobsahují žádné moderní technologie. Připravte se tedy na příjemný retro pocit 80. let minulého století. Hru na začátku vysvětlí a o případné nápovědy během hry se postará tvůrce Únikové chaty Ondra. 

Hra je vhodná pro 2-6 hráčů a trvá 100 minut. Na úvod se setkáte s tzv. gamemasterem. Ten vám podrobně vysvětlí pravidla. Nezáleží na tom, jestli je to vaše první hra, nebo jste zkušení hráči únikovek. Vše vám bude podrobně popsáno a otázky zodpovězeny. Úvod zabere maximálně 10 minut. Poté se dozvíte úvodní část příběhu a začne samotná hra.

Příběh

Zvládnete přijít na kloub podivnému zmizení?

Naše mysteriózní úniková hra se točí okolo hledání ztracené dívky. To vás zavede do staré chaty, obklopené loukami a lesy. Tam potkáte jejího zoufalého otce který neví, co si počít. Vy jste se rozhodli zlomenému muži pomoci.

Po cestě k chatě možná uslyšíte různé zvěsti o tom, že mladá dívka již není mezi živými, nebo že celé zmizení má na svědomí výstřední otec.

Nejvíc po dívence teskní její věrná kolie Jack. Od jejího zmizení bloudí po okolí a marně čichá. Stále ji v okolí cítí. A pach ho vede do chaty.

Vyřešte všechny hádanky, odkryjte celý příběh a odhalte pravdu a najděte dívenku. Snad se vám to podaří včas, než na všechny stopy dosedne prach.

Dřevěná Úniková chata s kamennými základy